Poprawa wyglądu skóry nie musi oznaczać trwałych zmian

Upiększanie i zabiegi medycyny estetycznej bywa, że w dużym stopniu jest utożsamiana z chirurgią plastyczną, które są czymś zupełnie innym. Uroda i moda, goniąc za młodością to wszechobecny trend i moda, który jest coraz zdecydowanie ostatnio przedstawiany. Jak wiadomo i jak widać w telewizji i w internecie coraz bardziej i częściej obserwujemy które uciekły od starzenia gwiazdy filmowe,które i którzy są jak porcelanowe maski i karykatury samych siebie. 

Różnicą pomiędzy zabiegami medycyny estetycznej a inwazyjnymi zabiegami chirurgii plastycznej jest fakt, że zabiegi upiększające i medycyna estetyczna jest nieszkodliwa, zatem nie deformuje efektownie naszego wyglądu skóry i twarzy.Różnego rodzaju zabiegi upiększające takie jak endermologia, mezoterapia, oczyszczanie twarzy, mezoterapia osoczem czy zastosowanie osocza bogatopłytkowego ulepszają ciało i skórę, nie zaś je zmieniają. Jeśli mamy do czynienia z różnymi przypadkami kosmetologii i medycyny estetycznej są to niegroźne zabiegi.

Medycyna upiększająca i osocze

masaż łódź
Różne zabiegi medycyny upiekszającej a w tym zabieg zwany bogotopływkoym osoczem aplikacją bogatopłytkowego osocza, które jest otrzymywane z krwi pobranej od nas. W dalszym etapie krew jest oczyszczana przez wirówkę w celu uzyskania właściwego osocza.

Zabieg ten przyspiesza regeneracje i gojenie problemowych ran, regeneracje tkanek, niszczy zmarszczki. Medycyna jest bezpieczna. Zatem jeśli chcesz upiększyć ciało i twarz nie bój się użyć medycyny estetycznej i zabiegów np. w klinice Cashmire w Łodzi.