Idealny pensjonat nad morzem

Z ofert, jakie co roku są na różnych portalach, trudno wybrać doskonały pensjonat nad morzem. Każda oferta jest interesująca bo każdy chce nas przyciągnąć różnorodnymi atrakcjami. Na co zwracać uwagę czytając ogłoszenia?

Wakacje nad morzem – wiele ofert wiele atrakcji

Co dziś jest naturalne pensjonat nad morzem musi oferować nie tylko noclegi nad morzem, ale także atrakcje, które przypuszczalnie będą dobra alternatywą na niesprzyjającą pogodę. Zatem wybierając odpowiedni nocleg nad morzem kierujemy się nie tylko ceną za pokój, ale także rozmaitymi dodatkowymi atrakcjami, które proponuje ośrodek, bliskością do plaży, bliskością do miasteczkowych atrakcji a także wyposażeniem pensjonatu. Solaris to ośrodek wczasowy w Łazach, który przygotował rozrywkę zarówno na słonecznie jak i ponure dni nad morzem.

Wczasy nad Bałtykiem pełne dodatkowych atrakcji to najlepszy pomysł, dla wszystkich, którzy chcą przeżyć mile wakacje rodzinne mimo złej pogody. Ośrodek wczasowy nad morzem Solaris proponuje: basen – kryty z gejzerem powietrznym, biczami, nurtem rzeki, jacuzzi.
Oprócz tego znajdziemy tam:

  • profesjonalne korty tenisowe,
  • boiska do gry w siatkówki i kosza,
  • suchą i parową saunę,
  • wypożyczalnie quadów i rowerów,
  • a także bezpieczny, nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Konferencje nad morzem – dobre z pożytecznym!

Poszukujesz miejsca na, warsztaty czy dłuższą konferencje warto zawitać do Łaz. Konferencje nad morzem stają się coraz bardziej praktykowane. Wczasy nad Bałtykiem, krótkie i przeznaczone tylko wyjazdów pracowniczych mają. Na miejscu w ośrodku wczasowym w Łazach znajdziemy 2 sale konferencyjne, które są wyposażone w rozwiązania technologiczne by móc sprawnie przeprowadzić warsztaty, szkolenia, czy konferencje. Odpowiednie oświetlenie, pełne zaciemnienie, mikrofony bezprzewodowe, bezpłatny dostęp do internetu, ekrany i flipcharty, projektowy, rzutniki różnego rodzaju i klimatyzacja – to narzędzia, które pozwalają na sprawne przeprowadzenie spotkań biznesowych i nie tylko.

Coś więcej niż wakacje rodzinne

Ślub nad morzem? Dlaczego nie! Ośrodek wczasowy nad morzem organizuje wesela, chrzciny, komunie. Z ośrodkiem wczasowym nad morzem zaplanujesz nie tylko ślub! Solaris gwarantuje oprawę uroczystości, zarówno muzyczną, estetyczną jak i gastronomiczną. W propozycjach skierowanych do Gości przewidziane są takie rozrywki jak pokaz sztucznych ogni, wypuszczenie białych gołębi oraz lampionów szczęścia, a także stół wiejski czy fontannę czekolady. Oprócz uroczystości w ośrodku wczasowym nad morzem możemy zorganizować ognisko, zwiedzić las który znajduje się blisko pensjonatu nad morzem czy pójść na ryby. Wczasy nad morzem – tylko w Łazach!

Nie jest żadną tajemnicą, że odpoczynek ma korzystny wpływ na samopoczucie. Człowiek zrelaksowany posiada więcej energii. Dlatego powinno się zobaczy ośrodek wczasowy nad morzem Solaris